¡Sorpréndeme!
Resultado de búsqueda de:

Violeta Kukaj Diell Hane

Violetë Kukaj - diell e hanë ...

Onair Media - https://smarturl.it/Onair.Media Follow Red Media on… FB: https://smarturl.it/RedMediaFB IG: https://smarturl.it/RedMediaIG Subscribe: ...

2012-04-22 03:25 42,036 YouTube

Violete Kukaj - Retkoceri - Diell e Hane shendrit n'kete dhe

Faqja në FACEBOOK | http://www.facebook.com/produksioni.kola Publishing : Produksioni Kola All Rights Reserved (P) & (C) Kola Commerce.

2013-10-05 03:26 15,106 YouTube

VIOLETA KUKAJ - DIELLE E HANE SHENDRIT ATEDHEUN

MUZIKA FOLKLORIKE.

2017-02-12 03:27 2,026 YouTube

Violetë Kukaj - Diell e hanë shëndrit kët dhe

Produksioni Kola // Produksioni me i madh i muzikes popullore dhe folklorike ne trojet shqiptare. All Rights Reserved (P) & (C) Kola Commerce Copyright: OnAir.

2017-01-20 03:27 14,911 YouTube

Violet Kukaj-Diell e Hane shendrit ket dhe

Onair Media - https://smarturl.it/Onair.Media Follow Produksioni Arboni on… FB: https://smarturl.it/ArboniFB Subscribe: https://smarturl.it/ArboniSub ...

2013-01-17 03:29 3,761 YouTube

Lek Pecnikaj - Nje sy hane tjetrin diell

...

2015-08-04 03:37 18 Dailymotion

Violeta Kukaj Retkoceri Gezuarx 2010 RTK

Violeta Kukaj Retkoceri Gezuarx 2010 RTK...

2010-06-11 04:29 1,463 Dailymotion

VIOLETA KUKAJ HAJDE NUSE

VIOLETA KUKAJ HAJDE NUSE...

2011-09-30 03:42 10,329 Dailymotion

Violeta Kukaj - Hajde nuse marshalla - www.lajmetsot.com

...

2011-10-09 03:42 3,515 Dailymotion

Violeta Kukaj Retkoceri - 30 dit ka ramazani Polifest

Violeta Kukaj Retkoceri - 30 dit ka ramazani Polifest...

2010-06-11 02:58 1,164 Dailymotion