¡Sorpréndeme!
Resultado de búsqueda de:

Zemrat Ti Gezojme

JERICHO - Ëndërr e Prerë

Producent: Petrit Çarkaxhiu Aktor: Xhevdet Doda Titulli origjinal dhe vargjet e recitalit nga poezia e Dritero Agollit “Ëndërr e Prerë” Muzika dhe teksti: Petrit ...

2019-03-21 05:11 161,469 YouTube

" KUR FLASIN ZEMRAT" - Bashkim Alibali

2018-02-21 04:05 1,463 YouTube

Kur Flasin Zemrat

Provided to YouTube by TuneCore Kur Flasin Zemrat · Bashkim Alibali Historia E Muzikës Së Lehtë Shqiptare, 1962 - 2015, Vol. 7 ℗ 2018 Broken Audio AL ...

2018-02-15 03:51 79 YouTube

Meda - Kenge per deshmoret (Official Song)

2016-06-06 04:03 1,471,796 YouTube

Down Syndrome Albania Foundation - Unë dhe ti jemi njësoj (You and I, We are the same)

Spot sensibilizues i Fondacionit Down Syndrome Albania (DSA). Konceptuar dhe prodhuar nga Kube Studios, dhuratë për DSA në kuadër të 21 Marsit, Ditës ...

2015-02-28 00:39 3,778 YouTube

ZEMRAT TI GEZOJME - I

ZEMRAT TI GEZOJME - I...

2012-10-17 41:28 1,104 Dailymotion

ZEMRAT TI GEZOJME - II

ZEMRAT TI GEZOJME - II...

2012-10-17 16:24 581 Dailymotion

Zemrat ti Gezojm Kenge dhe Humor Qumili

www.shqipet.eu...

2011-09-07 31:32 1,403 Dailymotion

Ervin Terolli - Te gezojme krushqine (Official Video HD)

Elrodi Production...

2016-03-21 04:27 5 Dailymotion

Meda Do ta gezojme Kosoven dhe tan Shqiperin

...

2015-08-04 04:14 48 Dailymotion