¡Sorpréndeme!
Resultado de búsqueda de:

Humor Zyra E

Humor Zyra - Pavarsia e femrave (Eurolindi & ETC)

(C) EuroLindi & ETC. All rights reserved. ''Me i miri me me te Miret'' Producent: Bujar Avdimetaj Facebook: https://www.facebook.com/eurolindinfm Youtube: ...

2013-03-20 06:25 2,534,153 YouTube

Humor-Zyra,,Zyra me rene e vete ,,Eurolindi.

(C) EuroLindi & ETC. All rights reserved. ''Me i miri me me te Miret'' Producent: Bujar Avdimetaj Facebook: https://www.facebook.com/eurolindinfm Youtube: ...

2012-05-18 03:46 1,081,017 YouTube

Humor Zyra - Oj nuse ( Eurolindi & ETC )

Producent - Bujar Avdimetaj COPYRIGHTS C EUROLINDI - All rights reserved. Facebook: https://www.facebook.com/eurolindinfm.

2018-02-17 07:48 41,981 YouTube

Humor Zyra ,,Katunari Vs Sheherlia,, Eurolindi & ETC)

(C) EuroLindi & ETC. All rights reserved. ''Me i miri me me te Miret'' Producent: Bujar Avdimetaj Facebook: https://www.facebook.com/eurolindinfm Youtube: ...

2013-05-22 07:38 816,329 YouTube

Humor nga Gezuar me Zyren 2005 10 (Official Video)

Onair Media - https://smarturl.it/Onair.Media Follow Produksioni Arboni on… FB: https://smarturl.it/ArboniFB Subscribe: https://smarturl.it/ArboniSub ...

2018-01-13 04:32 1,867,569 YouTube

Zyra dhe Nusja e Gostivarti Humor (Gezuar me Zyren 2012)

Producent - Bujar Avdimetaj https://www.facebook.com/eurolindinfm COPYRIGHTS Ⓒ EUROLINDI - All rights reserved....

2017-04-18 08:44 615 Dailymotion

Humor-Zyra,,Brahimi, Zeneli&Zyra

Humor-Zyra,,Brahimi, Zeneli&Zyra...

2012-06-14 06:28 4,270 Dailymotion

HUMOR SHQIP - ZYRA & AJSHJA

HUMOR SHQIP - ZYRA & AJSHJA...

2011-05-20 06:18 19,171 Dailymotion

HUMOR - ZYRA & GËRBA 01

HUMOR - ZYRA & GËRBA 01...

2010-12-14 01:08 1,746 Dailymotion