¡Sorpréndeme!
Resultado de búsqueda de:

Cima Leci Gurbeti

HUMOR DHE KËNGË ENVER BATLLAVA & LECI & CIMA

2016-02-02 03:47 51,828 YouTube

Cima Leci Sabri Fejzullahu e Mihrije Braha - Pak humor e pak muzik

Cima Leci Sabri Fejzullahu e Mihrije Braha "Pak humor e pak muzik s`ju ben keq" Nje hit parodi nga vitet e 90-ta Nga arkivi i M1-shit.

2015-12-23 04:02 43,633 YouTube

Klodi

Faqja në FACEBOOK | http://www.facebook.com/produksioni.kola Publishing : Produksioni Kola All Rights Reserved (P) & (C) Kola Commerce.

2013-04-06 03:02 126,975 YouTube

Qumili - Gazuzi & Zemernija në Baushtell (Filmi i plote)

Onair Media - https://smarturl.it/Onair.Media Follow Qumili on… FB: https://smarturl.it/QumiliFB IG: https://smarturl.it/QumiliIG Subscribe: ...

2017-05-15 14:49 2,029,631 YouTube

Sevdai Radogoshi Qumili ne mishtore - Humor TVP 1984

https://www.facebook.com/BESFORTVIDEOM1/ Sevdai Radogoshi - Qumili kur shkon ne mishtore me ble mish... Humor nga ish televizioni i Prishtines TVP ne ...

2019-02-17 02:18 9,539 YouTube

Cima Leci,cimi - Leci me krye n'thes - Humor Shqip

Publisher: xdardi / Humor Shqip...

2019-03-29 11:41 20 Dailymotion

Cima,Leci,Sabria,Teuta,Vjollca,Cima,Hyska-Paria e partive të Kosovës - Humor Shqip

Publisher: xdardi / Humor Shqip...

2019-03-29 13:39 2 Dailymotion

Leci,Cima,Teuta,Cima-Gruja po lyp burrë - Humor Shqip

Publisher: xdardi / Humor Shqip...

2019-03-29 12:30 54 Dailymotion

Cima,Leci,Sabria,Teuta,Vjollca,Cima,Hyska -Paria e partive te Kosoves Pjesa 2 - Humor Shqip

Publisher: xdardi / Humor Shqip...

2019-03-29 08:22 35 Dailymotion

Cima & Leci - Qorba e kalit

plz SUBSCRIBE my channel, check out now....

2019-08-24 01:59 7 Dailymotion