¡Sorpréndeme!
Resultado de búsqueda de:

Bukurite E BJESHKEVE

Shipkovica-Bukuritë e bjeshkëve të Sharrit-Bjeshka e Shipkovicës

Një material me bukuritë e bjeshkëve të Sharrit-konkretisht në bjeshkën e fshatit Shipkovicë të Tetovës-Kënaquni.

2012-08-10 17:06 51,846 YouTube

Bukuritë e “Bjeshkëve të Nemura” do Promovohen në Perëndim

Regjisori i njohur Peter Duncan tha se bukuritë e bjeshkëve të këtij rajoni janë më tërheqëset në Ballkan.

2015-07-24 01:49 1,357 YouTube

Bukurite e bjeshkeve

Filmi dokumentar Bukurite e Bjeshkeve,flet per bukurine mikpritjen e me bukurite e saj Luginen e Valbones.

2016-08-20 16:35 132 YouTube

Bukuritë e bjeshkëve të Sharrit

Bukuritë e bjeshkëve të Sharrit.

2018-05-05 00:34 26 YouTube

Shoqata bjeshkatare "Bukurit e Sharrit" DUKATI 2019

Mirsat Iljazi.

2019-07-15 15:55 1,024 YouTube

Bukurite e kelmendit - Bukurite e Kelmendit

kelmendi"♣ Subscribe to ShuffleSession: http://bit.ly/Mrgiiz♣ Twitter: http://twitter.com/ShuffleSession♣ Facebook: http://facebook.com/ShuffleSessionShuf...

2015-02-03 04:50 3 Dailymotion

Ora News - Bukuritë e Valbonës, Ambasadorët mrekullohen nga perla shqiptare e Tropojës

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT4 Ambasadorë, përfaqësues të trupës diplomatike të Hungarisë, Kroacisë, Italisë dhe Australisë të a...

2016-09-19 02:59 0 Dailymotion

RTV Ora – Meta sfidon veten me ujin e ftohtë të bjeshkëve, "çan" me not liqenin e Jazhincës

#rtvoraPresidenti, Ilir Meta, vijon pushimet verore në alpe. Mëngjesin e sotëm ai ka përshëndetur nga liqeni malor i Jazhincës në malet e Sharrit në Kos...

2019-08-13 00:15 0 Dailymotion