¡Sorpréndeme!
Resultado de búsqueda de:

Leci Lulija Azili I Babait

LECI E LULIA AZILI I BABAIT - KOMEDI

LECI E LULIA AZILI I BABAIT - KOMEDI...

2012-05-17 55:00 6,431 Dailymotion

Flet i biri i Kristo Frashërit: Qëllimi i vetëm i babait ishte që Shqipëria të bëhet- Ora News

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UTVdekje e bukur që ka lënë pas shumë vepra të mëdha. Kështu e përshkruan ndarjen nga jeta të babait...

2016-02-01 04:08 0 Dailymotion

Report TV - Report TV - Samueli i dha lamtumirën babait mes lotesh dhe i rrethuar nga policia

I është dhënë lamtumira këtë të dielë Aleksandër Ndokës, vëllait të ish-deputetit socialist Arben Ndoka, i cili u ekzekutua me armë zjarri mbrëmje...

2018-05-09 04:11 0 Dailymotion