¡Sorpréndeme!
Resultado de búsqueda de:

Leci E Cima Djal Pa

HUMOR DHE KËNGË ENVER BATLLAVA & LECI & CIMA

2016-02-02 03:47 42,320 YouTube

Cima,Dreni -Babe e birë Kanibal trima

2013-07-19 04:33 1,316,891 YouTube

Humor Leci - Djal pa behane ( Eurolindi & Etc )

Producent - Bujar Avdimetaj https://www.facebook.com/eurolindinfm COPYRIGHTS Ⓒ EUROLINDI - All rights reserved.

2017-12-28 02:24 4,923 YouTube

Cima,Leci Hajnat e Keksave

Kanali zyrtar i Rasim Thaqit "Cimes" ne YouTube. Subscribe per te pare te gjitha skeqet nga humoristi i mirenjohur CIMA. All rights reserved: OnAirFM ...

2015-02-06 08:12 260,868 YouTube

Cima, Leci, Dreni - Shaje Dajen

2013-01-24 05:08 702,175 YouTube

Dreni Humor - SHKELJA TE GRUJA

...

2018-01-28 01:21 7 Dailymotion

Cima,Leci,Cimi - Më rruaj pa më lagë - Humor Shqip

Publisher: xdardi / Humor Shqip...

2019-03-29 06:18 9 Dailymotion

Humor shqip - Mini n'çyp

...

2018-01-28 02:30 6 Dailymotion

Humor shqip - Mate Brrylin

...

2018-01-28 02:24 5 Dailymotion

Cima,Leci,Sabria,Teuta,Vjollca,Cima,Hyska-Paria e partive të Kosovës - Humor Shqip

Publisher: xdardi / Humor Shqip...

2019-03-29 13:39 0 Dailymotion