¡Sorpréndeme!
Resultado de búsqueda de:

Cima Dreqi Ne Qeveri

Cima - Dreqi n'Qeveri (Gezuar 2013)

(C) EuroLindi & ETC. All rights reserved. ''Me i miri me me te Miret'' Producent: Bujar Avdimetaj Facebook: https://www.facebook.com/eurolindinfm Youtube: ...

2012-11-29 07:40 659,221 YouTube

Cima Dreqi n'qeveri (Gezuar 2013)

(C) EuroLindi & EMW10. All rights reserved. ''Me i miri me me te Miret'' Facebook: https://www.facebook.com/eurolindinfm Youtube: ...

2012-12-29 07:40 69,783 YouTube

Cima, Fiza, Kungji - Ra dreqi prej tavani

2013-02-16 10:03 227,026 YouTube

Cima, Dreni, Fiza - Lypsi ne parti

2013-01-25 04:06 495,262 YouTube

Ora News - PD shpërndahet në 133 shkollat e mbyllura: Ku po e çon arsimin kjo qeveri?

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UTNë ditën e parë të shkollës, 16 deputetë të Partisë Demokratike u shpërndanë në të gjithë vendin ...

2018-09-17 01:58 0 Dailymotion

Ora News - PD shpërndahet në shkollat e mbyllura: Ku po e çon arsimin kjo qeveri?

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UTNë këtë ditë të parë të shkollës, deputetët e Partisë Demokratike janë shpërndarë nëpër zonat e...

2018-09-17 00:42 0 Dailymotion

Socialistët mbledhin Asamblenë, s’ka ndryshime në qeveri/ Rama kritika të ashpra, hap "fushatën"

TIRANË-Ka nisur që prej orës 10:15 minuta mbledhja e Asamblesë Kombëtare të Partisë Socialiste. Siç edhe ishte paralajmëruar në këtë asamble u mirat...

2018-09-07 03:45 0 Dailymotion

Ora News - PS mbledh Asamblenë më 6 shtator, heshtje për ndryshimet në qeveri

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UTPartia Socialiste mblodhi sot në Pallatin e Kongreseve kryesinë e partisë. Mbledhja në drejtimin e kryemin...

2018-09-03 01:33 0 Dailymotion

Ora News - Ndryshime në qeveri? Vendosen më 7 shtator. Rama mbyll takimin në Vlorë

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UTPër gati 3 orë ministrat dhe kryeministri Edi Rama u mblodhën paraditen e sotme në vilën qeveritare të V...

2018-08-25 01:06 0 Dailymotion