¡Sorpréndeme!
Resultado de búsqueda de:

Leci Cima Sabria Music

LECI E SABRIA - Berllogu para dere

2013-11-07 03:23 148,765 YouTube

Cima, Leci, Shota - Ku o burri Emine

2013-01-30 05:10 1,521,528 YouTube

Cima,Leci,Adelina - Parodi habibja e hajdarit

2013-07-19 03:32 445,312 YouTube

Parodi dillaj llaj llaj

Kanali zyrtar i Rasim Thaqit "Cimes" ne YouTube. Subscribe per te pare te gjitha skeqet nga humoristi i mirenjohur CIMA. All rights reserved: OnAirFM ...

2015-02-06 04:30 4,618 YouTube

HUMOR DHE KËNGË ENVER BATLLAVA & LECI & CIMA

2016-02-02 03:47 26,862 YouTube

Sabria Leci Cima 3 shahira fort

www.shqipet.eu...

2011-11-09 07:24 3,195 Dailymotion

Leci dhe Sabria -Miradia dhe Mitelevizori- Humor

...

2018-05-10 01:12 0 Dailymotion

Leci dhe Sabria -Migjeni-Humor

...

2018-05-10 02:43 0 Dailymotion

Cima,Leci - m'ka hup gruja

www.Dedi-Ks.com...

2013-05-14 03:03 1,801 Dailymotion

Humor Leci Cima A kishe pas qef njehere me fjet me te a me honger dy here pasul

Humor Leci Cima A kishe pas qef njehere me fjet me te a me honger dy here pasul...

2011-10-16 04:09 9,839 Dailymotion